18.04.2020

WARSZTATY PRACY ZE STRESEM WG METODY TRE (TENSION RELEASING EXERCISES)

W obecnej sytuacji, kiedy świat ograną koronawirus trudno nam wszystkim odnaleźć w sobie spokój. Lęk o zdrowie oraz finanse dopada każdego z nas.

Chcielibyśmy zaproponować Państwu warsztaty pracy ze stresem wg metody TRE. Znajdą je Państwo pod poniższym linkiem:

https://pegazgroup.clickmeeting.pl/

Zachęcam również do obejrzenia spotkania z trenerką Magdaleną Kwaśniewską Tafel:

https://www.facebook.com/watch/?v=530395527648992

Tension Release Exercises, to opracowana przez dr David’a Berceli’ego metoda polegająca na uruchomieniu w ciele, za pomocą sekwencji ćwiczeń wibracji neurogenicznych umożliwiających uwolnienie się od napięć będących skutkiem permanentnego stresu. Celem stosowania TRE® jest przywrócenie ciała do naturalnej równowagi, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii. Wibracje powodują obniżenie napięcia wszystkich tkanek, na nowo uczą dialogu z własnym ciałem, pomagają być tu i teraz.

WARSZTAT DEDYKOWANY JEST DLA OSÓB :
• zmagających się z sytuacjami zagrożenia bytowego , społecznego lub emocjonalnego
• obciążonych wysoką odpowiedzialnością i nadmierną ilością informacji
• funkcjonujących pod stałą presją wyniku

KORZYŚCI:
• zmniejsza się odczuwanie obaw i niepokoju
• zwiększa się poziom energii i odporności
• obniża się poziom stresu
• ustają bóle napięciowe ( bóle pleców, nóg , głowy)
• zwiększa się zdolność skupienia i przyswajania informacji
• następuje poprawa jakości snu
• poprawiają się relacje międzyludzkie

TRENERZY:

Magdalena Kwaśniewska-Tafel

Trener biznesowy, Provider TRE, Psychoterapeuta. Pracuję z klientami w oparciu o nowatorskie metody: MindSonar (narzędzie psychometryczne), TRE (metoda uwalniająca stres i napięcie) oraz Core Energetics (nurt psychoterapii). Po trzynastu latach pracy na stanowisku menadżerskim sięgnęła po swoją pasję . Teraz łączy doświadczenie biznesowe z wiedzą rozwoju osobistego.

Ryszard Tafel

Psychoterapeuta i fizjoterapeuta z 20 letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Od 2007 r. właściciel Centrum Rehabilitacji Remedium – pionierskiego centrum medycznego, które wyznaczyło standardy pracy obsługi klienta medycznego w Trójmieście. Obecnie prowadzi sesje indywidualne i grupowe terapeutyczne w nowatorskim w Polsce nurcie Analizy Bioenergetycznej A.Lowena. Od lat inspirowany przez nauczycieli z dalekiego wschodu i zachodnich mentorów , praktykuje holistyczne podejście do swoich klientów łączące pracę z ciałem i umysłem.